همکاری با باشگاه‌ها و سازمان‌ها

فرایند همکاری :

1. اسامی یوزرها و مشتریان شما در قالب فایل اکسل برای ما ارسال می‌شود، در مرحله بعد یک sms از طرف مجموعه ما برای یوزرها ارسال می‌شود که بدون نیاز به ثبت نام و پرداخت، در سایت ما وارد شده و فرم دریافت اطلاعات را تکمیل می‌کنند. (اگر در مجموعه خود کارشناس تغذیه‌ دارید دریافت این اطلاعات می تواند به صورت حضوری انجام شود و کارشناس به مدت 10 روز جهت آمادگی ویزیت یوزرها زیر نظر شخص دکتر روستایی آموزش می‌بینند.)

2. فرم دریافت اطلاعات از مشتری و خروجی PDF برنامه‌ها با توجه به برندبوک هر دو مجموعه طراحی می‌شود (که شامل لوگوی هر دو مجموعه است).

3. طی 3 تا 5 روز برنامه‌ها آماده و فایل PDF برنامه از طریق API و Web-Service برای سامانه شما ارسال می‌شود (اگر هنوز سامانه آماده‌ای ندارید پیرو هماهنگی انجام شده از طریق ایمیل، واتساپ یا ... خدمت شما ارسال می‌گردد).

4. اس‌ام‌اس و ایمیل آماده شدن برنامه‌ها برای مشتری ارسال می‌شود، در صورت نیاز، این بخش می‌تواند از طرف سامانه پیامکی و پلتفرم مجموعه شما انجام گردد.

5. پشتیبانی تمامی برنامه‌ها توسط کارشناس‌های ما انجام می‌شود.

6. مشتریان معرفی شده توسط باشگاه‌ها امکان دریافت برنامه‌ی ورزشی از مجموعه‌ی ما را ندارند، حتی اگر آنلاین اقدام کنند، به باشگاه معرفی کننده ارجاع داده می‌‌شوند.

7. آقای دکتر یکبار در ماه از طریق سامانه وبیناری که متعلق به مجموعه ماست با مربیان باشگاه و یوزرهای شما به صورت گروهی جلسه برگزار می‌کنند و موضوعیت این جلسه انتقال علم تغذیه و برطرف کردن سوالات متداول مشتریان می‌باشد.